פורטל ההכרויות

אתרי הכרויות  בהרשמה בחינם הם בהחלט אפשרות מומלצת כדי להכיר אנשים לקשר רציני. חשוב לציין כי מדובר בהרשמה בחינם שעליה  בדרך כלל מתווסף תשלום של דמי מנוי.  חשוב לדעת כיצד להשתמש בהם כדי להיות אפקטיבים , ממוקדים ולפעול נכון כדי למצוא את בן או בת הזוג המתאימים לכם .

אתרי היכרויות הם המקום הכי מתאים למצוא בן או בת זוג לקשר רציני 

מה לעשות באתרים האלה : לחפש את מי שמתאים לכם , מה לא כדאי ? לא מומלץ לבחור את האנשים שלא מתאימים לכם , שלא מקיימים אורח חיים דומה לשלכם . חבל להשקיע זמן , מאמץ ותקווה מיותרת באנשים הלא מתאימים. 

בדיוק לשם המטרה הזו האתרים האלה מאפשרים לכם לעשות סינון קפדני , מדויק לפי מקום גאוגרפי , גיל, גובה , השכלה , תחומי עניין 

אז הכי חשוב ללמוד מניסיונם של אנשים אחרים ! 

הסיפור של מיכל וחגי. מיכל הכירה את חגי באתר הכרויות ידוע, היא כתבה שהיא מסורתית, הוא חילוני . היא גרה בפתח תקוה, הוא בגבעת שמואל . 

עד כאן נשמע סיפור נחמד וקלאסי . אבל לא , פה מתחיל העניין להשתבש. היא חשבה שתוכל לשנות את חגי  , ולגרום לו אולי לשנות קצת את אורח חייו ולשמור שבת כמו שהיא רוצה . הוא חילוני, ומכבד את השבת , אבל אורח חייו קצת שונה. מיכל לא יכלה להבין מה הבעיה . חגי ניסה לשכנע את מיכל שזה לא מתאים, זה לא היא , זה הוא . אבל מיכל לא הבינה. וכאן נגמר סיפור האהבה הקצר  .

המסקנה פשוטה : חיפוש נכון לפי קריטריונים שבאמת מתאימים לכם, יחסכו לכם את התסכול שבחיפוש בני זוג שלא מתאימים לכם . המוטיב המשמעותי ביותר שחשוב לכם לא נמצא אצל אלה שלא מתאימים לכם . 
מי כן מתאים לכם , זה בהחלט משימה חשובה, אנשים עם רקע דומה לשלכם , ניסיון חיים והשקפה דומה ומשלימה . בהחלט זו נקודת המוצא. כמובן אל תהיו נוקשים מדי . חשוב להיות פתוח לשינויים, לגבש תפיסה קלילה יותר וחיובית . אופטימיות היא כלי משמעותי ביותר כדי לעבור את השלב הזה ולהתחיל ליצור זוגיות מאושרת שתביא אתכם להתפתחות וצמיחה אישית .

הכרויות וזוגיות אמיתית

הכרויות הן תהליך לא פשוט, צריך למצוא את האישה או הגבר שבדיוק מתאים לכם, אבל אין דבר כזה, אתם צריכים להחליט שאתם מוכנים לזוגיות, לוויתורים ולאהבה . הפתיחות הזו לאהבה היא המפתח לזוגיות מאושרת ומוצלחת. ברגע שהחלטתם את זה, אתם כבר בדרך הנכונה, עכשיו פשוט צריך לדעת על מה אתם מוכנים לוותר ומה חשוב לכם באמת . מכאן הדרך סלולה לפגוש את האנשים שבאמת תוכלו להקים איתם את הקן המשפחתי. איך שורדים את המפגשים האלה? קובעים עם האנשים הנכונים , בבית קפה לשיחה נעימה ולא מחייבת . אם הרגשתם קליק, תמשיכו לפגישה שניה וכך הלאה. אם לא , אל תמשיכו ואל תמשכו את הקשר הזה. חבל על הזמן שלכם ועל הזמן של הבחורה או הבחור שאתם יוצאים איתו. קחו אחריות  על הזוגיות שלכם ותנו צ'אנס לאהבה חדשה .

טואול בניית אתרי אינטרנט