פורטל ההכרויות

הכרויות לדתיים
ההמלצה שלנו :
אתר ההכרויות  לדתיים "שניים שהם אחד" הרשמה לאתר בחינם!

גם לכם זה יכול לקרות , הצטרפו חינם והכירו את שאהבה נפשכם

אתר ההכרויות "שניים שהם אחד " הוא אתר קלאסי לדתיים ולמסורתיים שמעוניינים למצוא בן זוג להקמת משפחה

היום בעידן האינטרנט , יש הרבה מאוד אתרים ,אבל צריך להתמקד במקום שבו נמצאים באמת בני הזוג הפוטנציאלים.

יש הרבה קריטריונים שחשובים במהלך הכרות זוגית כל כך משמעותית, אבל אצל שומרי מסורת , יש חשיבות עליונה למצוא בני זוג שגם להם יש רצון לשמור שבת , לקיים כשרות ולהשתייך לאותה קהילה מאמינה .

זה בדיוק המקום הנכון , באתר הזה , תוכלו למצוא גברים ונשים , לפי אזור גיאוגרפי שנוח לכם , בטווח גילאים שאתם קובעים , לפי השכלה שמתאימה לכם ולפי תחומי עניין משותפים .

אז זה הזמן להירשם בחינם עכשיו לאתר ההכרויות "שניים שהם אחד "- אתר ההכרויות המוביל לציבור הדתי ,עשרות אלפי חברים לא טועים. ההצלחות מדברות בעד עצמן.

באתר יש מגוון גדול ואיכותי של יהודים שומרי תורה ומצוות, מדובר באתר איכותי אמין, מקצועי ,דיסקרטי וותיק .

זוגיות ודתיים

העצות שלנו להכרויות מוצלחות: 

א. תנו הזדמנות לבן הזוג שאתם פוגשים, אל תנסו להשוות אותו לבני זוג קודמים 

ב. תבדקו באמת איזה קריטריונים חשובים לכם בהחלטה על התאמה של בן או בת זוג

ג. נסו לבדוק ולראות שאתם גרים באיזורים גיאוגרפים דומים ושתוכלו להקים משפחה באזור מגורים שנוח וטוב לכם

ד. בידקו מאיזו משפחה מגיע בן הזוג, מה הציפיות שלו מהקמת משפחה ,כמה ילדים הוא או היא מעוניינים ,מדובר בתיאום ציפיות שיעזור לכם מהר מאוד להבין אם יש לכם מכנה משותף להקמת משפחה בישראל

ה. בידקו את השכלתו של בן או בת הזוג המיועדים ,ככל שתהיו באותה רמת השכלה ותחומי עניין דומים , כך יהיה לכם קל יותר להרגיש טוב יותר בזוגיות החדשה

ו. אם הכרתם בן זוג שמצא חן בעיניכם , אל תמהרו לחפש מישהו יותר טוב, תחליטו להתמקד ולהשקיע בבן או בת הזוג

ז. חיזור - זה שם המשחק , אתם מרגישים שזה זה אז תתחילו לחזר : מתנה קטנה , פרחים , זה הסוד האמיתי, אם תשקיעו בבן הזוג או בבת הזוג , מיד הקשר ביניכם יתפתח וישגשג

זוגיות טובה היא קודם כל להגיע לפשרות וויתורים שמגיעים ממקום טוב.

קרן ואסף היא דוגמא לזוגיות טובה , קרן הכירה הרבה גברים לפני אסף והיא הרגישה תחושת אובססיביות מייד כשנכנסה לקשרים האלה . כבר בשבוע הראשון לקשר , קרן פירגנה לבן הזוג שלה , אבל לא נתנה לא מרווח זמן לעכל את הקשר החדש. זו בדיוק הסיבה שקרן הפסידה את הגברים שלה. כשקרן הכירה את אסף היא הבינה שזו לא הדרך לפתח קשר בריא, דווקא לתת מרווח זמן ראשוני הוא המפתח הבסיסי ליצירת קשר בריא. אסף הרגיש שהוא נכנס לקשר זוגי בהדרגה.

זו העצה הראשונה שלנו אליכן הנשים וגם אליכם הגברים שרוצים להתחיל קשר זוגי בריא וטוב .תנו לבן הזוג את התחושה שזו באמת הזדמנות שלא כדאי לוו לפספס , תחושה כזו הרבה יותר נוחה ונעימה מאשר תחושה של לחץ או תשוקה מיידית וחסרת מעצורים. גם אם אתם מאוד בטוחים שזה הקשר שציפיתם לו כל כך הרבה שנים , יש דרך להביע זאת ללא צורך בהצמדות מיידית אחד אל השניה . 

המרווח הזה לא רק שהוא בריא יותר ונותן לבני הזוג להתפתח בתוכו , הוא גם מאפשר להכיר אחד את השנייה טוב יותר ולכבד כל אחד את אורח חיייו ודפוסי ההתנהגות הפרטיים שלכם .

מיכל וניב


הסיפור של מיכל וניב מתחיל באתר הכרויות לחילוניים ודתיים ביחד . הם הכירו בשיחת צ'אט ומיד עברו לטלפון, מיכל שומרת שבת וניב חילוני. ניב חשב לעצמו , שזה לא יפריע לו ואולי יש סיכוי שמיכל תשתנה. מיכל חשבה שאולי ניב ישתנה. אבל כשהם התחילו לצאת , הם הבינו אחרת. 

חשוב מאוד לדתיים להכיר דווקא באתר של דתיים ומסורתיים. באופן זה תוכלו להכיר בני זוג שתואמים את האמונה שלכם , את המנהגים ובעיקר את שמירת השבת. אם אתם שומרים שבת ,כדאי להירשם לאתר של דתיים ולחסוך אי נעימויות מפרטנרים שאולי חושבים שהם ינסו לשנות אתכם.

טואול בניית אתרי אינטרנט