פורטל ההכרויות

לומדים באוניברסיטה או במכללה ואין לכם זמן להכיר ?
היכנסו עוד היום לאתר ההכרויות 
ג'ידייט והכירו אהבה חדשה !באתר הכרויות אקדמאים ג'י דייט יש אלפי אקדמאים וסטודנטים שמחפשים  אהבה בדיוק כמוכם. 

אתר ההכרויות lovely כולל גם הכרויות לאקדמאים 
וסטודנטים . כאן תוכלו להכיר בני זוג שדומים לכם .
היכנסו לאתר ,הירשמו בחינם ותתחילו להכיר !

 החיפוש שאתם יכולים לערוך הוא חיפוש ממוקד ונוח לפי קריטריונים ברורים כמו מיקום גיאוגרפי, גיל, השכלה , קרבה לדת, תחביבים ,הרגלי עישון ומטרת הקשר .

דווקא בתקופת הלימודים באקדמיה , קשה לפעמים למצוא בדיוק את מי שבדיוק רוצים להכיר . הפלטפורמה של ג'יי דייט מאפשרת לכם להכיר בקלות יחסית את מי שאתם באמת רוצים ולא את מי שלומד איתכם באותה מסגרת לימודית. 

ההכרויות דרך האתר נעשות קלות יותר ויותר כאשר אתם גם יכולים לנהל צ'אט און ליין בתוך האתר לפני פגישה אמיתית מחוץ לאתר .

אתם יכולים להזמין את הפרטנר שלכם לשיחה ולהכיר באופן ראשוני את הבחורה או הבחור שפניתם אליו. במידה ונהנתם בשיחה והרגשתם שיש פה פוטנציאל לקשר, אז תוכלו להחליף פרטים ולקבוע דייט בבית קפה שנוח לכם.

הטיפים שלנו : 

א. תהיו סבלניים , כאשר פונים למישהו או מישהי באתר, תנו לו או לה הזדמנות לקרוא את הכרטיס שלכם ,ולהתרשם מהפרטים שכתבתם על עצמכם. 
התיאור העצמי חשוב מאוד ויכול להיות אמצעי מאוד משמעותי בתחילת ההכרות ביניכם . 

ב. תפנו רק לאנשים שאתם באמת מעוניינים להכיר , ושקראתם את הכרטיס שלהם. אם תפנו לאנשים שלא מתאימים לכם, רק תבזבזו זמן מיותר על דייטים לא רלוונטיום. 

ג. תפנו לאנשים שנמצאים באזור המגורים שלכם בסדר עדיפות ראשונה, כך תוכלו להפגש מהר יותר ולבדוק את טיב הקשר. בדרך כלל קשר ברחק גיאוגרפי גדול , הוא קשה יותר מאשר קשר של בני זוג באותו אזור מגורים 

ד. תנו צאנס , אל תפסלו מייד בפגישה הראשונה, יכול להיות שבן הזוג הפונטציאלי שלכם הוא מאוד רגיש ולא מצליח להוציא מעצמו את המקסימום בפגישה ראשונה . 

ה. אל תחפשו את האקס המיתולוגי , אין דבר כזה . כל אחד הוא שונה , אם האקס המיתולוגי היה כזה מוצלח אז כנראה שהייתם נשארים איתו . 

אם אתם רוצים להכיר את אהבת לבכם, הכי חשוב לדעת להתפשר, כאשר הופכים להיות זוג, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדעת לוותר ולהתגמש אחד מול השניה. זה סוד הקסם של זוגיות מוצלחת, פשוט לדעת ולהבין שלבן הזוג השני יש צרכים ורצונות שיכולים להשתלב עם שלכם , רק אם תשכילו להקשיב ולהיות רגישים אליהם.   המתכון לזוגיות טובה כבר טמון בכם , רק כדאי שתסירו את החסמים שנמצאים בתת מודע שלכם ובכך תפתחו את עצמכם לחוויות חדשות.
הסיפורים שלנו : 
באתר ג'יי דיט אפשר להכיר כל כך הרבה אנשים , כך שהסיפור של דני ומיכל הוא רק סיפור אחד מתוך הרבה סיפורי הצלחה .  דני גר בצרפת, ומיכל גרה  בבלגיה . הם הכירו באתר ג'ידייט והחליטו להיפגש בבלגיה. דני טס לבלגיה , התאהב במיכל , וכיום שניהם גרים בצרפת, הספיקו להתחתן ולאחרונה נולד בנם הבכור יואל . בלי האתר, ספק אם היו נפגשים בכלל .

הכרויות בין אקדמאים תמיד מוכיחות את עצמן כבעלות פוטנציאל גבוה יותר של הצלחה, יותר ויותר זוגות מכירים היום במסגרת הלימודים, ודווקא אתרי הכרויות של אקדמאים מסייעים לזהות אחד את השני כשייכים לאותה קבוצת השכלה .
הכי חשוב שתרגישו טוב במערכת זוגיות ולא סוג של פשרה , או פערים גדולים מדי כשמדובר בבני זוג בעלי השכלה שונה .
להכיר בן זוג או בת זוג לחיים זה לא דבר פשוט, אפשר מצד אחד להמשיך ולהתעקש על בן הזוג או בת הזוג האידיאלית, כזו שבדיוק הייתם רוצים להכיר , עיניים כחולות, בעל שמחת חיים, או אולי אפילו דוגמן. זה הזמו להכיר במציאות, תדעו שאין בדיוק את המודל שאתם מחפשים, סוד הקסם בזוגיות הוא התפשרות, מציאת החיובי והמשותף בין בני הזוג.
אז קדימה, זה הזמן להיפטר מהדעות הקדומות, מהחוויות שחוויתם במערכות יחסים קודמות, ולהתחיל ליצור קשר חדש בריא ופורה. קשר שביחד תוכלו להקים משפחה , להביא ילדים לעולם ויחד עם זאת להנות אחד מהשניה בצורה האופטימלית. זה לא שלא יהיו קשיים , או מהמורות, זה תמיד קורה, החכמה היא איך להתגבר על הויכוחים או חילוקי הדעות , כך שתצאו מהם מחוזקים יותר 

הכרויות לאקדמאים זה תחום מאוד משמעותי. חשוב לדעת שמבחינה סטטיסטית יותר אקדמאים יוצאים ומכירים אקדמאיות. זה לא חוק יבש, אבל אם אתם סטודנטים או אקדמאים רצוי שתנסו להכיר אנשים שדומים לכם מבחינת השכלה או ניסיון חיים. כך תוכלו למצוא יותר התנסויות דומות ותוכלו גם להחליף חוויות בצורה יותר קלה. אין זה אומר שלא תוכלו להכיר גם בני זוג שאינם אקדמאים, אך עדיף להתמקד בחיפוש שאתם עושים באתרי הכרויות בתחום האקדמאים ולהתמקד בהם .


טואול בניית אתרי אינטרנט